Zpět na služby

Psychologie

Psychologie je lékařský obor, který se specializuje na pochopení, diagnostiku a doporučení psychologické léčby. Úvodní psychologické vyšetření poskytuje důležité hodnocení v klinické praxi psychologie, a zahrnuje například neuropsychologické testování a jeho hodnocení, které integruje komplexní znalosti, klinický úsudek, spolehlivé vedlejší informace (např. pozorování, polostrukturované / strukturované rozhovory, zpráva třetí strany, kontrola záznamů) a expertní aplikaci psychometrických nástrojů s cílem řešení problémů a doporučení léčby pro pacienta.

Poskytované služby:

  • Individuální psychologie pro děti a dospívající
  • Individuální psychologie pro dospělé
  • Rodinná a systémová terapie
  • Párová terapie
  • Emocionální, vztahové a rodičovské problémy
  • Traumatologická a posttraumatická terapie
  • Psychologické poradenství pro firmy, management a zaměstnance
  • Psychologické poradenství pro expaty, kteří se usadili v nové zemi
  • Ostatní 

 

Nenašli jste váš aktuální problém na našem seznamu? Nevadí! Ozvěte se nám a rádi vám poradíme nejvhodnějšího lékaře. 

PSYMED přístup

Náš rychlý moderní svět vytváří zdravotní problémy způsobené environmentálními stresory a psychologickými faktory, které interagují s individuálními dědičnými zranitelnostmi a způsobují tělesné symptomy a nemoci, které ovlivňují práci, studium, vztahy a kvalitu života klienta obecně.

Typický pacient pociťuje nepohodlí, přeskakuje od jednoho lékaře k druhému, prochází několika vyšetřeními, ale opouští ordinaci bez jasné diagnózy nebo doporučenou léčby. Pacienti se často cítí bezmocní, beznadějní, opomíjení a sami zkouší všechny možné alternativní přístupy.

PSYMED je interdisciplinární klinika, která byla založena, aby napravila omezení tradičního nesourodého přístupu ve zdravotní péči duševního zdraví, která stále někdy považuje mysl a tělo za oddělené. Naše práce respektuje současné principy medicíny založené na důkazech spolu s individuálními osobními hodnotami a okolním psycho-sociálním prostředím.

PSYMED využívá komplexní přístup založený na bio-psycho-sociální integraci za účasti špičkových specialistů mluvících několika jazyky.

Jak léčíme na klinice PSYMED?

 

Krok 1
Mám problém

Identifikovali jste problém, se kterým potřebujete pomoci - může to být akutní, chronický, fyzický nebo duševní zdravotní problém. V takovém případě se můžete spolehnout na PSYMED a obrátit se na nás se svými obtížemi. 

Krok 2
Vstupní dotazník

Jakmile obdržíme vaši poptávku (vyplněný rezervační formulář), zahájíme proces příjmu. Bude vás kontaktovat jeden z našich manažerů klientské péče a požádá vás o vyplnění vstupního lékařského dotazníku. Ten pečlivě vyhodnotíme a domluvíme vám schůzku s tím nejvhodnějším lékařem/ terapeutem, který se zabývá vaším problémem.

Krok 3
První schůzka

Na první schůzce si náš lékař / terapeut aktivně vyslechne vaše obtíže a potřeby (v jednom nebo více po sobě jdoucích sezeních), zhodnotí je z fyzického, psychologického a sociálního hlediska, zkombinuje je s informacemi ze vstupního formuláře a navrhne individuální léčebný plán.

Krok 4
Individuální léčebný plán

Na klinice PSYMED nabízíme vysoce individuální přístup ke každému klientovi, který je založený na aktuálních obtížích klienta. Léčebný plán může zahrnovat návštěvu dalších lékařských specializací, medikaci nebo jiné doporučení.  

Krok 5
Ukončení léčby

Cílem naší práce je zlepšovat zdravotní stav našich pacientů. Úspěšná léčba pomůže našim pacientům cítit se lépe a při pokračující léčbě se pacient může postupně vrátit do stavu zdravého těla a mysli.

Naši lékaři

MUDr. Magdalena Ryšánková
MUDr. Magdalena Ryšánková

PSYCHIATRIČKA A PSYCHOTERAPEUTKA PRO DĚTI A DOSPÍVAJÍCÍ 

MUDr. Jiřina Kosová
MUDr. Jiřina Kosová

PSYCHIATRIČKA
PSYCHOTERAPEUTKA

Daniel Espitia
Daniel Espitia

PSYCHOTERAPEUT

Proč si vybrat PSYMED?

PSYMED nabízí profesionální služby v oblasti duševního zdraví pro jednotlivce, rodiny a firmy

PSYMED využívá interdisciplinární přístup aplikující bio-psycho-sociální pohled na lidské zdraví

Lékaři PSYMED jsou přátelští, empatičtí a vysoce kvalifikovaní odborníci s prokázanou dlouholetou mezinárodní zkušeností

PSYMED nabízí krátké čekací a objednací lhůty

PSYMED vám umožní osobní nebo online sezení (nebo kombinaci obou)

PSYMED nabízí manažery klientské péče, kteří koordinují agendu péče o pacienta

Reference

Caterina C.

Kontaktovala jsem pana doktora Masnera ohledně mého problému, který mě trápí od dětství, a jsem velmi ráda, že jsem potkala tak vysoce vzdělaného lékaře, který byl od první chvíle mimo lékařské vzdělání také empatický. Vždy mi poskytl bezpečný prostor a umožnil mi diskutovat a sdílet s ním můj problém. Nakreslil mi pěkné schéma mých problémů a vysvětlil mi, že mohu mít moc nad svou situací, kterou řeším. Absolvovala jsem několik terapeutických sezení, které mi umožnily jít do hloubky mého problému. Dr. Masner byl vždy velmi podporující, povzbuzující a velmi nápomocný. Oceňuji především osobní zájem pana doktora Masnera o klienty, protože pokaždé, když jsem ho viděla, se mě zeptal, „jak se máte?“ díky čemuž jsem se okamžitě cítila hned lépe, a také sebevědoměji mluvit o svých obavách v každodenním životě, které ovlivňovaly mé duševní zdraví. Dr. Masner mi velmi pomohl a mohu ho vřele doporučit!

Kontakt

Zavolejte nám NEBO rovnou vyplňte rezervační formulář a objednejte se k lékaři. Postarají se o vás naši manažeři klientské péče (Care Manager), kteří zařídí veškerou administrativu a komunikaci mezi Vámi a lékařem.